Rehabilitace

Rehabilitace a sportovní fyzioterapie na Praze 5 – Radlice, Smíchov, Anděl

Rehabilitace a sportovní fyzioterapie Fall & Get Up se specializuje na široké spektrum problémů s pohybovým aparátem, bolestivé stavy, stavy po úrazech, sportovní fyzioterapii a masáže. Areál rehabilitace je vybaven posilovnou, plaveckým bazénem (25m), saunou, kryokomorou a víceúčelovou krytou tělocvičnou.


*nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

rehabilitace bolesti zad


 

Ceník rehabilitace a sportovní fyzioterapie

vyšetření rehabilitačním lékařem 2 000 Kč
vyšetření fyzioterapeutem 60 minut 1 600 Kč
individuální fyzioterapie 60 minut 1 400 Kč
individuální fyzioterapie 30 minut 800 Kč
fyziofitness trénink 60 minut 1 200 Kč
kinesiotejping 200 Kč

 

Jak to u nás vypadá? 

 

Kde nás najdete? 

Rehabilitace Praha 5 – Radlická

 

Chcete se objednat online? 


  • vyberte službu a klikněte na další krok
  • vyberte termín a čas
  • vyplňte své údaje a potvrďte rezervaci
  • jakmile vaši rezervaci potvrdíme, přijde vám informační sms s údaji o rezervaci


 

O F&G rehabilitace a sportovní fyzioterapii na Praze 5

Jsme specializovanou zdravotnickou institucí, která se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních zdravotních a rehabilitačních služeb v oblasti fyzioterapie, masáží a dalších moderních terapeutických metod. Naše rehabilitační centrum je vybaveno nejnovější technologií, které nám umožňují dosáhnout optimálních výsledků pro naše klienty.

sportovní areál kde se nachází rehabilitace Fall & Get Up

Specializujeme se na sportovní medicínu a rehabilitaci sportovce po zranění

Spolupracujeme nejen se jednotlivci, ale také s více než 50 sportovními kluby, kterým zajišťujeme rychlé termíny vyšetření u specialistů na sportovní medicínu. Po vstupním lékařském vyšetření doporučujeme specializované pracoviště rehabilitace Fall & Get Up. 

Naši odborní fyzioterapeuté mají bohaté zkušenosti v oboru a jsou připraveni vám pomoci s různými zdravotními problémy a obtížemi. Veškeré rehabilitační procedury jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého klienta a naším cílem je dosáhnout co nejefektivnějšího a trvalého zlepšení.

Sportovní fyzioterapie je základním pilířem našich rehabilitačních služeb. S využitím moderních technik a terapeutických cvičení se zaměřujeme na obnovu pohybového aparátu, zvýšení svalové síly a flexibility a zmírnění bolesti. Naši fyzioterapeuti vám pomohou s problémy jako jsou poruchy držení těla, bolesti zad, kloubů a svalů, artritida, a mnoho dalších.

rehabilitace a sportovní fyzioterapie

Masáže jsou dalším důležitým prvkem naší nabídky. Naši profesionální maséři používají různé techniky masáže, včetně klasické relaxační masáže, sportovní masáže a speciálních terapeutických masáží. Masáže jsou nejen příjemným zážitkem, ale také pomáhají uvolnit napětí, zlepšit prokrvení a relaxovat svaly. [více o masážích F&G ZDE]

masáže Praha 5


 

Co řešíme nejčastěji?

Svůj pohybový aparát máme jen jeden, a je na nás, abychom se o něj starali tak, jak nejlépe umíme. Ale co dělat, když se objeví problémy? To je místo, kde vám může pomoci fyzioterapeut.

  1. Bolesti zad a krku: Každý z nás někdy trpí bolestmi zad a krku. Práce na počítači, stres nebo špatná ergonomie mohou být zátěží pro náš pohybový aparát. Fyzioterapeut vám pomůže najít příčinu bolesti a vypracuje plán, jak ji eliminovat.
  2. Sportovní zranění: Pokud jste vášnivým sportovcem, pravděpodobně jste se už setkali se zraněním. Fyzioterapeut vám nejen pomůže se zotavit, ale také vám poskytne cvičební plán, abyste se mohli vrátit ke svým oblíbeným aktivitám rychleji a bezpečněji.
  3. Artritida a revmatismus: Chronické pohybové obtíže, jako je artritida nebo revmatismus, mohou být velmi bolestivé. Fyzioterapeut vám může ukázat, jak udržet své klouby a svaly v co nejlepším stavu a jak minimalizovat bolest.
  4. Rehabilitace po operaci: Po chirurgickém zákroku je rehabilitace klíčová pro rychlé a úspěšné uzdravení. Fyzioterapeut vás provede procesem rehabilitace a poskytne vám cvičební a terapeutický plán, který vám pomůže získat zpět plnou pohyblivost.
  5. Prevence: Fyzioterapeuti nejsou jen o léčbě problémů. Mohou vás také naučit, jak správně pečovat o své tělo, jak se vyhnout zraněním a jak dosáhnout optimálního pohybového zdraví.
  6. Individuální přístup: Každý člověk je jedinečný, a také jeho pohybové problémy. Fyzioterapeut vám poskytne individuální péči a plán, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a cílům.

 

Rehabilitace a sportovní fyzioterapie sportovních úrazů

natažený / natržený sval
výron kotníku
bolesti třísel
tříselná kýla
přetržený meniskus
přetržený LCA
skokanské koleno
osgood schlatter
zánět achillovy šlachy
tenisový loket
a mnoho dalších…

Ostatní zdravotní potíže

záněty
pohmožděniny
bolestivé stavy
rehabilitaci po zlomeninách
podvrtnutí horní i dolní končetiny
akutní, subakutní, i chronické potíže pohybového aparátu, bolesti zad

TEP – Totální endoprotéza kolenního kloubu – výměna kolenního kloubu

TEP – totální endoprotéza kyčelního kloubu – výměna kloubu


Rádi byste se poradili, jaký druh terapie je pro vás ten nejlepší?

Chcete se objednat na rehabilitaci?

 ☎ tel.: +420 774 441 314

info@fallandgetup.com

Těšíme se na vás.