O nás

Nadstandardní zdravotní servis Fall & Get Up

          …to znamená, že už nikdy nebudete muset shánět kontakty na prověřené lékaře přes rodinu, kamarády, známé a ve finále zjistit, že jste se dostali k odborníkovi, který vám stejně nepomohl. Odteď postačí, když nám zavoláte, sdělíte nám své potřeby a my vám připravíme návrhy vhodných řešení u odborníků, které jsme sami vyzkoušeli.

Je tady revoluce ve zdravotnictví!

Nabízíme organizaci a zprostředkování zdravotní péče. Zajištění přednostních termínů jednotlivých vyšetření, individuální přístup odborníků a minimální čekací doba.

          Společnosti, která vám už od roku 2012 pohodlně zajišťuje Nadstandardní zdravotní servis v regionu Prahy. Zdravotní agentura Fall & Get Up patří mezi nejlepší zprostředkovatele osvědčených lékařů a odborníků na zdraví v ČR.

          Mezi přednosti společnosti Fall & Get Up patří dlouhodobě stabilní systém poskytované lékařské péče, který se neustále přizpůsobuje a vyvíjí ke spokojenosti našich klientů. Nabízíme jedinečné řešení zdravotních problémů a otázek týkajících se zdraví. Při vzniku zdravotního problému se zaměřujeme především na výběr vhodného odborníka, rychlost při zajišťování termínu, čekací dobu a kvalitu domluvených vyšetření. Mezi naše pravidelné klienty patří lidé, kteří přestali tolerovat dlouhé čekací doby, neosobní přístup a nízkou kvalitu jednotlivých vyšetření.

          Do svého portfolia vybíráme lékaře a odborníky na zdraví, kteří ctí a respektují základní etické principy a hodnoty svého povolání, a kteří se nebojí přebírat odpovědnost za své pacienty, dobře je informují a jejichž cílem je pacienta vyléčit. Kvalitu našich lékařů a odborníků na zdraví osobně testujeme. Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě, proto dostupnost svých služeb neustále zjednodušujeme.

Úspěch naší společnosti je založen na týmu zkušených pracovníků, kteří vám zajistí ten nejlepší komfort při řešení zdravotního problému. Naši pracovníci jsou pravidelně vzděláváni v oblasti zdraví, proto si můžete být jisti, že jste se svěřili do rukou opravdových profesionálů. Náš tým je připravený řešit vaše požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok.

          Vyberte si služby šité na míru vaším potřebám. Zajistíme vám nadstandardní zdravotní servis u špičkových lékařů, nemocnic, klinik, rehabilitačních center, fyzioterapeutů, masérů, fitness trenérů, nutričních terapeutů a dalších prověřených odborníků.

Znáte někoho, na koho se můžete obrátit v případě svých zdravotních problémů a on za vás vše potřebné zařídí? Tak teď už ano.

                                 

……………