Martin Jíša

Dne 19.4.2015 mě při fotbalovém zápase zranil protihráč, spadl mi na kotník a já věděl, že je zle. Po zápase jsem hned volal do společnosti Fall & GetUp, kde mi bylo řečeno, abych zajel kamkoliv na rentgen, a zároveň sdělen příslib, že budu přednostně objednán ke smluvnímu lékaři. Učinil jsem tedy dle rad společnosti a vyrazil rovnou na rentgen.
Tamní doktor okamžitě při vstupu do ordinace „poznal, že si jdu pro sádru.“ Přes jeho velké zděšení a absolutní nesouhlas jsem sádru odmítl a vyrazil k domovu. Téhož dne jsem s výsledky rentgenu kontaktoval pracovníky společnosti Fall & GetUp, kteří mi již sdělili termín a čas návštěvy u doktora Kilijána.

K mému milému překvapení to byl hned následující den. A nejen to, další den se mnou šla k panu Kilijánovi i úrazová specialistka společnosti, která vše vyřizovala. Jak bývá zvykem v českém zdravotnictví, objednat se a stejně čekat další hodinu, zde zvykem opravdu nebylo. Na řadu jsem šel přesně v objednaný čas. Pan Kiliján mne hned vyšetřil a zkontroloval kotník pomocí „sona“, které má přímo v ordinaci. Snímky ukázaly přetržené vazy v kotníku a byla mi předepsána velká chodící ortéza jako náhražka sádry.
Se zraněním jsem laboroval tři měsíce, ve kterých jsem byl na několika kotrolách. Po dokončení léčby jsem jen nahlásil úrazové specialistce můj způsobilý zdravotní stav. Co se dělo pak mě také mile překvapilo. Společnost Fall & GetUp mi předvyplnila všechny papíry na pojišťovnu, zařídila zprávu od doktora a dala mi vědět, že je vše hotové. Já tedy pouze vyzvedl papíry, podepsal a odevzdal na pojišťovnu. A přitom nemusel zařídit vůbec nic.
Ano, potom jsem si řekl, že tohle je ten správný servis, který chci v době úrazu mít.
Děkuji společnosti Fall & GetUp za vstřícný přístup.