MUDr. Petr Čechal

Jste nový klient? Máte zdravotní problém a potřebujete pomoci s výběrem vhodného odborníka? 

Na základě telefonického rozhovoru vás nasměrujeme a objednáme ke správnému odborníkovi.

Kontaktujte zákaznickou linku naší zdravotní agentury tel.: +420 774 441 314.

 

MUDr. Petr Čechal je specialista v oblasti ortopedie, chirurgie a sportovní traumatologie. Primárně se zaměřuje na svalová zranění , kotníky a kolena. Zároveň působí jako sportovní lékař reprezentace a fotbalového klubu AC Sparta Praha. V současné době ordinuje na Poliklinice EUC v Praze 4 a v Nemocnici Benešov.

Vystudoval 1. lékařskou fakultu UK v Praze a v roce 2008 promoval v oboru Všeobecného lékařství. Po studiích nastoupil na ortopedicko-traumatologické oddělení nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově. Zde pod vedením primáře MUDr. Beznosky se připravoval na atestaci v oboru Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu.

Mimo standardní výkony v ortopedii a traumatologii se věnuje především sportovní problematice. Vzdělává se na evropské úrovni pod záštitou UEFA. Po úspěšném absolvování vzdělávacího programu UEFA pro lékaře se jako jediný v ČR stal lektorem tohoto programu, pro fotbalové lékaře.

Vybavení ordinace

  • Sonografie
  • RTG (nedaleká poliklinika Michnova)

Jste nový pacient? Máte potíže s objednáním nebo dovoláním se lékaři?

Chtěli byste pomoci s řešením vašeho zdravotního problému? V těchto případech můžete využít služby zdravotní agentury a zákaznickou linku +420 774 441 314.

Jste – li stávající pacient lékaře, nebo nechcete využít služby zdravotní agentury, využívejte telefon pro pacienty lékaře.

Ceník za organizaci a zprostředkování zdravotní péče

Vstupní lékařské vyšetření2.500 Kč
Kontrola900 Kč
Operacena dotaz
Diagnostický ultrazvukAno
Rebox terapieNe
Vysokovýkonný laserNe
Rázová vlnaNe


Klíčová slova: Ortoped Benešov, Ortoped Praha 4, Reprezentační lékař, Sportovní lékař Praha