Milan Suchý

Byla slunná, listopadová neděle a nás čekal jeden z posledních domácích zápasů. Našemu týmu se dařilo a brzo jsme byli ve vedení. Jenže pak se všechno pokazilo, když jsem se srazil s protihráčem koleno na koleno při osobním souboji. Okamžitě mi vystřelila bolest do pravého kolene a nezdálo se, že hned tak ustoupí. Věděl jsem, že je zle.

Nebyl to můj první úraz, a proto jsem věděl, že zdárné dořešení na pojišťovnu bude problém. Proto jsem se svěřil do péče F&G.. Okamžitě začali celou situaci řešit a do týdne jsem šel na prohlídku ke specialistovi z jejich portfolia.
Doprovodil mě příjemný zdravotní asistent. Od prvního setkání s panem doktorem  jsem věděl, že jsem v dobrých rukách. Ale nevyslechl jsem zrovna lichotivou diagnózu. Verdikt zněl: utržený křížový vaz v pravém koleni. To znamenalo okamžitou operaci. Po pár dalších vyšetřeních jsem nastoupil do nemocnice. Vše naštěstí proběhlo skvěle a brzy bylo po všem. Když jsem se probudil, přišel za mnou pan doktor, aby mi řekl, co přesně bylo s mým kolenem, jak ho operoval a proč, a taky mi vysvětlil, co mě ještě čeká. Dozvěděl jsem se, že jsem neměl natržený jenom jeden vaz, ale oba vazy, přední i zadní. A navíc rozdrcenou chrupavku. Po dlouhé léčbě jsem se neváhal zase vrátit na trávník. Tam jsem se sice dlouho neohřál, ale to už je zase jiný příběh.
Se službami, které poskytují ve společnosti F&G, jsem byl velice spokojený. Od návštěvy doktora, přes vyřízení celé události až po vyplacení pojistky – všechno proběhlo bez problému. Proto mohu společnost F&G jenom doporučit!