NABÍDKA PRÁCE VE ZDRAVOTNICTVÍ – koordinátorka zdravotní péče Praha

NABÍDKA PRÁCE VE ZDRAVOTNICTVÍ. HLEDÁME KOORDINÁTORKU ZDRAVOTNÍ PÉČE S PRAXÍ ZDRAVOTNÍ SESTRY

Vstupte do světa inovativní zdravotní agentury v blízkosti centra Prahy! Hledáme vášnivé a kvalifikované osoby se znalostí anatomie a zkušenostmi se zdravotnictvím, kteří se chtějí připojit k naší dynamické a týmové zdravotní agentury spolupracující s více než 80 lékaři – specialisty. U nás není pouze práce, ale příležitost být součástí revolučního přístupu k zajišťování zdravotní péče. S nejmodernějšími technologiemi a skvělými možnostmi našeho pracoviště a týmem odborníků se můžete podílet na zvýšení kvality života klientů a poskytovat jedinečné služby. Přidejte se k nám a staňte se specialistou ve světě zdravotnictví v Praze! #NabídkaPráce #KoordinaceZdravotniPece

Nabídka práce koordinátorky zdravotní péče. Co požadujeme?

  • preferujeme zdravotní sestry s praxí, kteří se chtějí zkusit starat o pacienty tak trochu jinak
  • nadstandardní komunikační schopnosti
  • empatii a ochotu pomáhat lidem s řešením jejich zdravotních problémů
  • studium ve zdravotnictví – důležitá je znalost anatomie
  • praxe ve zdravotnictví
  • administrativní a technologické schopnosti (psaní na PC, práce s whatsappem, obsluha emailu)
  • práce na HPP/částečný úvazek

Nabídka práce ve zdravotnictví Praha. Co nabízíme?

  • 45.000 Kč / hrubého
  • pestrou a kreativní práci s možností osobního rozvoje
  • spolupracujeme s více než 80 lékaři
  • možnost využívat vlastní plně vybavenou rehabilitaci s posilovnou, bazénem a saunou
  • účast na odborných konferencích (cca 3x / rok)
  • příspěvek na vzdělání a kurzy
  • účast na školeních a individuálních konzultacích pod vedením lékařů
  • účast na osobních schůzkách s lékaři

Pracovní náplň koordinátorky zdravotní péče

Pod zdravotní agenturou spolupracující s více než 80 lékaři budete pracovat pro naše klienty. Vašim cílem bude kompletní organizace a zajišťování zdravotní péče.

  • Komunikace na úrovni: seznámíte klienta s podmínkami zajištění zdravotní péče u specialistů, založíte klientskou kartu, zajistíte rychlý termín vyšetření u lékaře, vystavíte fakturu, po vyšetření budete kontaktovat klienta ohledně výstupu z vyšetření a zajištění následné péče.
  • Organizace a koordinace zdravotní péče: termíny lékařských vyšetření plánujete s ohledem na možnosti lékaře a klienta, v případě potřeby zajistit další doplňující vyšetření zajišťujete kompletní navazující péči. Po celou dobu řešení zdravotního problému jste s klientem v pravidelném kontaktu
  • Plánování termínů: budete pracovat s rezervačním kalendářem a objednávat klientům termíny vstupních a kontrolních lékařských vyšetření, magnetických rezonancí, sonografií břicha, kolonoskopií, gastroskopií, apod.
  • Přehled o stavu léčby: budete mít přehled o tom, v jaké fázi léčby se právě klient nachází a budete o stavu klienta komunikovat.

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis a průvodní dopis na email: himl.petr (@) fallandgetup.com nebo můžete také zavolat na tel.: +420 608 076 666 a získat více informací. Informace o zdravotní agentuře najdete zde