Jsme partnerem Hráčské fotbalové unie (HFU)

Na české fotbalové scéně se objevila organizace, která chce hájit práva hráčů. Vznikla Hráčská fotbalová unie (HFU). V jejím čele stojí předseda Tomáš Pešír.

Když mi předseda Hráčské fotbalové (HFU) Tomáš Pešír celý projekt HFU představil, jeho myšlenka mne zaujala a v podstatě ihned jsem vyjádřil svoji náklonnost směrem k tomuto projektu. Tomášovi Pešírovi držím palce, aby se mu podařilo realizovat vše, co si přeje. Naše role v projektu je dělat to, co umíme nejlépe, a to je zajistit pro členy HFU nadstandardní podmínky při řešení jejich zdravotních problémů, organizovat zdravotní vyšetření profesionálních hráčů, vzájemně se podporovat při vyjednávání s členskými kluby a vyhledávávat vhodné sponzory pro oba subjekty.

Petr Himl

TOMÁŠ PEŠÍR
 Tomáš Pešír je bývalý český profesionální fotbalový útočník. Rekreačně levitra best prices hraje v týmu FC Přední Kopanina. Působil i jako sportovní ředitel České asociace fotbalových hráčů (ČAFH). Je členem týmu Real TOP Praha, v jehož dresu se zúčastňuje charitativních zápasů a akcí. V únoru 2017 se stal předsedou nově vzniklé Hráčské fotbalové unie.

„Náš zájem o hráče je opravdový. Hráčská fotbalová unie plní sliby. Fotbalisté mají sílu a jejich vztah s kluby musí být profesionální. Unie má přesné platné stanovy, jasná pravidla hry. Jsme transparentní. Stavíme na přímé komunikaci s hráči a poskytujeme jim servis.“

Tomáš Pešír, předseda HFUVíce informací o HFU naleznete na webových stránkách http://www.hfu.cz/