MUDr. Martin Kašpárek

Jste nový klient? Máte zdravotní problém a potřebujete pomoci s výběrem vhodného odborníka? 

Na základě telefonického rozhovoru vás nasměrujeme a objednáme ke správnému odborníkovi.

Kontaktujte zákaznickou linku naší zdravotní agentury tel.: +420 774 441 314.

 

MUDr. Martin Kašpárek je specialista v oblasti ortopedie se zaměřením na celé spektrum ortopedických onemocnění a vad. Díky své specializaci v tělovýchovném lékařství se také věnuje sportovnímu lékařství a traumatologii. V rámci sportovního lékařství provádí kontrolu, prevenci, konzervativní léčbu a zajišťuje i operační léčbu bolestivých stavů a úrazů spojených se sportovními aktivitami. V současné době působí v soukromé ordinaci Ortopedie Bořislavka na Praze 6.

Vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy s atestací v ortopedii. Po ukončení studia pracoval jako lékař ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a Oblastní nemocnici Mladá Boleslav. V letech 2009 – 2020 se přesunul do zahraničí a pracoval jako ortoped v nemocnicích ve Velké Británii (10 let), na Gibraltaru (1 rok) a na Maltě (1 rok), včetně špičkových světových ortopedických pracovišť St George’s Hospital v Londýně a Cambridge University Hospital v Cambridge.

Kromě dlouholeté praxe v zahraničí absolvoval MUDr. Martin Kašpárek i mnoho zahraničních vzdělávacích kurzů a kongresů v oboru sportovní traumatologie. Je členem britského General Medical Council, České lékařské komory a České společnosti pro ortopedii a traumatologii.

Vybavení ordinace

  • sonografie
  • rázová vlna
  • laser
  • ultrazvuk
  • elektroléčba

Jste nový pacient? Máte potíže s objednáním nebo dovoláním se lékaři?

Chtěli byste pomoci s řešením vašeho zdravotního problému? V těchto případech můžete využít služby zdravotní agentury a zákaznickou linku +420 774 441 314.

Jste – li stávající pacient lékaře, nebo nechcete využít služby zdravotní agentury, využívejte telefon pro pacienty lékaře.

Ceník za organizaci a zprostředkování zdravotní péče

Vstupní lékařské vyšetření2.500 Kč
Kontrola900 Kč
Diagnostický ultrazvuk705 Kč
Elektroterapie - celá kúra2.115 Kč
Ultrazvuk - celá kúra2.115 Kč
Rebox terapieNe
Vysokovýkonný laser - celá kúra2.115 Kč
Rázová vlna - 1 aplikace920 Kč
GUNA – 1 kolagenová injekce635 Kč
Chondroprotektiva - Profi Chondro Forte1.395 Kč


Klíčová slova: MUDr. Martin Kašpárek, Ortopedie Praha 6, Sportovní lékař Praha 6, Traumatologie Praha 6