PhDr. Michaela Prokešová, Ph.D.

PhDr. Michaela Prokešová, Ph.D. je specialistka na fyzioterapie se zaměřením na problematiku poruch pánevní oblasti, terapii funkčních poruch pohybového aparátu, jizev a otoků a problematiku cévní mozkové příhody z pohledu rehabilitace. Působí ve své soukromé ambulanci Fyzioterapie PhDr. Michaela Prokešová, Ph.D na Kladně.

Vystudovala obor Funkční poruchy pohybového systému na FTVS Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2009 dokončila doktorské studium se zaměřením na Bioreologii (přetváření biomateriálu v čase).

Svou fyzioterapeutickou praxi zahájila v roce 1999 v Nemocnici Kladno na oddělení rehabilitace. Pracovala více než 6 let v Ústřední vojenské nemocnici jako fyzioterapeutka. Další zkušenosti z oblasti fyzioterapie získala během práce pro Keltia Med a v Centru Fyziokomplex. Od roku 2008 provozuje svou soukromou praxi.

Od roku 2012 vyučuje na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze. Je členem České společnosti pro biomechaniku, České kineziologická společnosti a Společnosti pro myoskeletální medicínu ČLS JEP.

Vybavení ordinace

  • vysokovýkonný laser
  • lymfoterapie
  • korejská a čínská akupunktura

Ceník za organizaci a zprostředkování zdravotní péče

Vstupní vyšetření - 60 minut2.115 Kč
Individuální terapie - 60 minut1.670 Kč
Diagnostický ultrazvukNe
Rebox terapieNe
Vysokovýkonný laserAno
Rázová vlnaNe
MagnetoterapieNe
UltrazvukNe
VodoléčbaNe


Klíčová slova: Fyzioterapie Kladno, PhDr. Michaela Prokešová