Mgr. Kateřina Nováková Matoušková

Mgr. Kateřina Nováková Matoušková je specialistka na fyzioterapii se zaměřením na funkční poruchy pohybového aparátu (bolesti zad, svalů, kloubů), úrazy, stavy po úrazech a operacích. Působí ve své soukromé ordinaci K-fyzio na Praze 5. Během léčby využívá nejčastěji měkké techniky, techniky mobilizace a stabilizace, senzomotorická cvičení a cvičení k odstranění svalové nerovnováhy.

Vystudovala magisterské studium v oboru Fyzioterapie na FTVS Univerzity Karlovy v Praze. Absolvovala také vzdělání v oblasti tradiční čínské medicíny v oboru fytoterapie a je certifikovaná instruktorka Iyengar yógy pod záštitou Clé Souren. Při studiu absolvovala praxi v Revmatologickém ústavu v Praze, v Rehabilitační klinice Monáda a v Rehabilitační klinice Malvazinky. Dříve pracovala jako fyzioterapeutka v Ústřední Vojenské Nemocnici v Praze a fyzioterapeutka ainstrukorka yogy ve Fitlight v Praze. Absolvovala praxi v tradiční čínské medicíně u MUDr. Bendové a MUDr. Vančuříkové. Od roku 2012 provozuje svou soukromou ordinaci K-fyzio.

Mgr. Kateřina Nováková Matoušková vede také odborné praxe fyzioterapie studentů II. a III. ročníků na FTVS Univerzity Karlovy v Praze.

Vybavení ordinace

  • běžné rehabilitační vybavení

 

Ceník za organizaci a zprostředkování zdravotní péče

Vstupní vyšetření - 55 minut1.695 Kč
Individuální fyzioterapie - 55 minut1.410 Kč
Terapie TCM (tradiční čínské medicíny) - 55 minut1.410 Kč
Terapie akupunktury - 30 minut705 Kč
Diagnostický ultrazvukNe
Rebox terapieNe
Vysokovýkonný laserNe
Rázová vlnaNe
MagnetoterapieNe
UltrazvukNe
VodoléčbaNe


Klíčová slova: Fyzioterapie Praha 5, Mgr. Kateřina Nováková Matoušková