Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT

Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT je specialistka na diagnostiku příčin obtíží celého pohybového aparátu a zadání rychle a účinné terapie . Působí ve své soukromé ordinaci Fyzioterapie pro Vás na Praze 8. Během fyzioterapií užívá McKenzie metodu ®, měkké a mobilizační techniky, posilování core, cvičení pánevního dna a různé další postupy, cvičení. Vždy vybírá takový postup, léčbu a cvičení, který je v daný moment pro pacienta nejvhodnější.

Vystudovala magisterský obor Fyzioterapie na FTVS Karlovy Univerzity v Praze. Po absolvování studia pracovala jako fyzioterapeutka v Medlin s. r. o. v Praze, ve Fakultní nemocnici Motol na Klinice rehabilitace pro dospělé a v Centru rehabilitační medicíny Rehamed Praha s. r. o. Před založením své soukromé ordinace pracovala více než 6 let na Poliklinice Prosek a. s. na Oddělení rehabilitace a léčby bolesti. Od roku 2013 provozuje svou ambulanci Fyzioterapie pro Vás.

Od roku 2016 Mgr. Jitka Šerclová přednáší na FTVS Univerzity Karlovy v Praze. Její semináře jsou zaměřené na teoretické i praktické výuce domácích i zahraničních studentů fyzioterapie na téma „Úvod do McKenzie metody“. Je členkou a spolupracovnicí McKenzie Institutu České republiky a Slovenska.

Vybavení ordinace

  • běžné rehabilitační vybavení

Ceník za organizaci a zprostředkování zdravotní péče

Vyšetření včetně terapie - 60 minut1.410 Kč
Individuální terapie - 60 minut1.410 Kč
Individuální terapie - 30 minut750 Kč
Konzultace1.410 Kč
McKenzie Metoda® MDT - 60 minut1.410 Kč
Core, posílení středu těla - 60 min1.410 Kč
Cvičení pánevního dna - 60 minut1.410 kč
Diagnostický ultrazvukNe
Rebox terapieNe
Vysokovýkonný laserNe
Rázová vlnaNe
MagnetoterapieNe
UltrazvukNe
VodoléčbaNe


Klíčová slova: Fyzioterapie Praha 8, Mgr. Jitka Šerclová