NABÍDKA PRÁCE I Koordinátor zdravotní péče pro sportovce a sportovní kluby

Fyzioterapeut sportovec s vynikajícími komunikačními schopnostmi – koordinátor zdravotní péče pro sportovce

Podmínky

  • Plat: 50.000 Kč / měsíc
  • Typ úvazku: plný úvazek, částečný úvazek
  • Klient: Fall & Get Up s.r.o.
  • Termín uzávěrky: 30.4.2022
  • Místo pracoviště: Praha
  • Práce z domu: ano
  • Typ pracovního poměru: živnostenský list

Požadujeme

  • Bez zkušeností ve zdravotnictví a bezúhonnosti to nepůjde.
  • Všeobecné znalosti v oblasti řešení zdravotních problémů pro vás budou velkou výhodou.
  • Těšíme se na pracovité puntičkáře, kteří skvěle komunikují, nevadí jim telefonování, umí táhnout za jeden provaz a každý úkol dotáhnou do konce.
  • Samostatnost – ta je důležitá. Pracujeme, a ještě nějakou dobu budeme pracovat částečně z domova.
  • Starostlivost o klienty a zajišťování hladkého průběhu léčby jsou samozřejmostí.

Nabídka

  • Pracovní dobu si rozvrhnete dle počtu námi přidělených případů a sportovních klubů. Práce musí být hotová a klienti spokojení.
  • 3 měsíční zkušební doba.
  • V začátcích vám pomůže zkušený koordinátor. Ukáže základy práce, projde s vámi konkrétní případy a představí CRM systém.

Pracovní náplň

Vaší činností bude zajišťování zdravotní péče u spolupracujících lékařů a odborníků. Budete mít zodpovědnost za správné, přesné a včasné vyřešení zdravotního problému. Postaráte se o celý proces od představení služeb, přes zjištění potřeb, vyhledání specialisty, návrhu řešení, až po zajištění termínu vyšetření a evidenci případu do systému. Dále Vás čeká odesílání nabídek a prodej rehabilitačních plánů.

Budete mít na starosti předem určené sportovní kluby. Každý týden budete v kontaktu s vedením, trenéry a hráči.
Vašim cílem bude spokojený, zdravý a připravený sportovec podat 100% výkon.
Komunikovat s klienty budete primárně telefonicky, ale i písemně, nebo e-mailem, podle toho, co zrovna bude potřeba řešit.
Pokud bude potřeba zajet s klientem na vyšetření či na poštu, podíváte se i do terénu.

Své životopisy prosím zasílejte na email: himl.petr@fallandgetup.com