Nabídka práce I Obchodní asistent, pravá ruka majitele

Naše malá rodinná firma se zabývá organizací kompletní zdravotní péče a prodejem produktů a služeb ve zdravotnictví.  Aktuálně hledáme zodpovědnou a komunikativní osobnost na pozici:

Pravá ruka majitele s potenciálem řízení podniku

Abychom ulehčili obchodu a zvýšili jeho efektivitu, hledáme pomocníka na obchodní administrativu. Našimi zákazníky jsou lékaři, rehabilitace, fyzioterapeuti, maséři, kondiční trenéři, atd. Obchodní asistent vyhledává a připravuje kontakty s potenciálem prodeje vybraných produktů či uzavření spolupráce. Asistent denně komunikuje, posílá cenové nabídky, vyřizuje korespondenci se zákazníkem, jezdí s majitelem na vybraná obchodní jednání, vytváří a zpracovává úkoly a podúkoly plynoucí z obchodních jednání. Vedení vlastních projektů: nábor nových zaměstnanců, účetnictví.

Obecné informace:

Zaměstnavatel: Fall & Get Up s.r.o., IČ:02751607.

Místo pracoviště: práce z domova / práce v terénu.

Typ pracovního poměru: Práce na částečný / plný úvazek.

Typ smluvního vztahu: DPP / Pracovní smlouva.

Vzdělání: Lékařské vzdělání s atestací praktického lékařství, lékařské vzdělání bez atestace, všeobecná zdravotní sestra – Bc., zdravotnický záchranář – Bc. / Mgr. fyzioterapie, kondiční trenér, fitness trenér, předchozí zkušenost ve zdravotnictví.

Jazyky: Čeština.

Benefity: flexibilní pracovní doba, služební telefon, služební notebook.

Zařazení: zdravotnictví

Náplň práce:

Vyhledávání a zpracovávání nových zákazníků a partnerů do interního systému.

Analýza potenciálních zákazníků včetně jejich oslovení za účelem zjištění potřeb či ověření údajů.

Analýza trhu se zdravotnickými prostředky.

Export ověřených kontaktů pro obchod.

Účast na vybraných obchodních jednání.

Komunikace s lékaři a partnery.

Požadujeme:

Bydliště: Praha

Vlastní automobil, trestní bezúhonnost, flexibilitu, organizační schopnosti, empatii, příjemné vystupování, spolehlivost, komunikaci na vynikající úrovni, schopnost řešit krizové situace, loajalitu, diskrétnost.

Nabízíme:

Práci na 5 hodin/den, (25 hodin/týden).

Platové podmínky: 20.000,- Kč čisté mzdy.

Nástup možný již od 6/2021.

Pestrou pracovní náplň (ve všech oborech zdravotnictví).
Přátelské a stabilní prostředí.

Dlouhodobou spolupráci.

Spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a velkých očekávání.

Prostor, zázemí a impulz pro váš odborný i osobní růst.

Své životopisy s průvodními dopisy prosím posílejte na email uvedený níže.

Kontakt:

Fall & Get Up s.r.o.
Petr Himl
Tel.: 608 076 666

Email: himl.petr@fallandgetup.com