Miroslav Kolenyak

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

OSOBNÍ TRENÉR

Pohyb a sport je to, pro co jsem zapálený už od dětství. V 18 letech jsem ale poprvé zašel s kamarádem do fitka a i přesto, že jsem dělal špatně snad vše, co šlo, mě to silně chytlo! Postupně jsem si utvářel nový životní styl, který mě provázel už ve všech nadcházejících etapách. I když jsem třeba vždy neměl dobré podmínky pro fitness životní styl, tak jsem hledal cesty. Zkusil jsem si soutěžení ve sportovní kategorii Physique nebo na Mr. Universe men, kde se mi podařilo vyhrát Mr. Best body Universe 2013. Dnes už energii místo na soutěžení soustředím raději na svou práci. Více se dnes zaměřuji na zdraví, sílu a funkčnost těla namísto pouhého „pumpování“ svalů. Aby spolupráce s každým mým klientem měla větší smysl, je totiž potřeba jít dále a hlouběji než je běžné. Neholduji veřejným dogmatům a svou práci dělám ryze nezávisle a dle svého přesvědčení.

Za léta praxe osobního trénování jsem pomohl stovkám klientů od sportovců až po lidi s různými omezeními. A to je to, co spojuje moji činnost v práci a zároveň naplnění. Nikdo z nás nemáme ideální podmínky, ale vždy dokáži s klienty najít způsob, jak zlepšit jejich návyky, zdraví, fyzické možnosti, vzhled a v neposlední řadě i jejich sebevědomí.

Díky své práci se dostávám blíže ke svým snům a stejně tak i moji klienti!
Je mi ctí, že mohu být součástí projektu jakým je Fall and GetUp!

S přátelským pozdravem,
Miroslav Kolenyak, DiS.
Tel.: +420 721 661 487
www.befitness.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Array ( [AccountNumber] => 131432014 [BankId] => 1 [BankName] => Fio banka, a.s. [BankNumberCode] => 2010 [CurrencyId] => 1 [DateOfIssue] => [DateOfMaturity] => [Description] => Služby společnosti Fall & Get Up [IssuedInvoiceItems] => Array ( [0] => stdClass Object ( [Amount] => 1 [Name] => JEDNORÁZOVÉ ŘEŠENÍ ZDRAVOTNÍHO PROBLÉMU [PriceType] => 1 [Unit] => ks [UnitPrice] => 1290 ) ) [PurchaserId] => [PaymentOptionId] => 2 [VariableSymbol] => )