O projektu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nadstandardní zdravotní péče, která by měla být standardem.

          Společnosti, která vám už od roku 2012 pohodlně zajišťuje bezstarostnou organizaci lékařské péče v regionu Prahy. Zdravotní agentura Fall & Get Up patří mezi nejlepší zprostředkovatele prověřených a osvědčených lékařů a odborníků na zdraví v ČR.

          Společnost byla založena 14.3.2014 a po 3 letech svého působení se pyšní základnou 680 spokojených klientů, 467 vyřešenými zdravotními problémy, 1868 domluvenými termíny lékařských vyšetření, 56 spolupracujícími lékaři a odborníky na zdraví a dostupností zdravotní péče ve více než 25 lékařských oborech. Díky vysoké kvalitě zprostředkovaných vyšetření poptávka po balíčkách nadstandardních služeb Fall & Get Up stále roste.

          Mezi přednosti společnosti Fall & Get Up patří dlouhodobě stabilní systém poskytované lékařské péče, který se neustále přizpůsobuje ke spokojenosti koncových zákazníků. Nabízíme jedinečné řešení zdravotních problémů a otázek týkajících se zdraví pro všechny osoby, které se o něj zajímají dříve, než nastane problém. Při vzniku zdravotního problému se zaměřujeme především na rychlost, kvalitu a pohodlnost zprostředkovaných služeb. Mezi naše pravidelné klienty patří majitelé firem, podnikatelé, manažeři, profesionální a amatérští sportovci, známé osobnosti, ale především všichni lidé, kteří hledají dlouhodobého a spolehlivého partnera pro své zdraví.

          Do svého portfolia vybíráme lékaře a odborníky na zdraví, kteří ctí a respektují základní etické principy a hodnoty svého povolání, a kteří se nebojí přebírat odpovědnost za své pacienty, dobře je informují a jejichž cílem je pacienta vyléčit. Kvalitu našich lékařů a odborníků na zdraví osobně testujeme. Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě, proto dostupnost svých služeb neustále zlepšujeme a zjednodušujeme.

          Úspěch naší společnosti je založen na týmu zkušených pracovníků, kteří vám zajistí ten nejlepší komfort pro váš zdravotní problém. Naši pracovníci jsou pravidelně vzděláváni v oblasti zdraví, proto si můžete být jisti, že jste se svěřili do rukou opravdových profesionálů. Náš tým je připravený řešit vaše požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok. 

          Vyberte si služby šité na míru vaším potřebám. Nabízíme hned několik balíčků nadstandardních služeb, které vám zajistí přednostní termíny lékařských vyšetření, krátké čekací doby a individuální přístup lékařů, soukromých klinik, fyzioterapeutů, masérů, fitness trenérů, nutričních terapeutů a dalších prověřených odborníků.

Znáte někoho, na koho se můžete obrátit v případě svých zdravotních problémů a on za vás vše potřebné zařídí? Tak teď už ano.

Fall & Get Up pouze pro pozvané. Dostanete se k nám pouze po obdržení pozvánky od již registrovaného uživatele, nebo po vyplnění žádosti o pozvánku.

Staňte se dalším spokojeným členem Fall & Get Up

Požádejte o registrační kód a vyzkoušejte členství zdarma

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.