Kdo jsme a co děláme

Společnost, která vám už od roku 2012 pohodlně zajišťuje bezstarostnou organizaci lékařské péče v regionu Prahy. Zdravotní agentura Fall & Get Up patří mezi nejlepší zprostředkovatele prověřených a osvědčených lékařů a odborníků na zdraví v ČR.

Společnost byla založena 14.3.2014 a po 3 letech svého působení se pyšní základnou 680 spokojených klientů, 467 vyřešenými zdravotními problémy, 1868 domluvenými termíny lékařských vyšetření, 56 spolupracujícími lékaři a odborníky na zdraví a dostupností zdravotní péče ve více než 25 lékařských oborech.

Tým Fall & Get Up

rat odpovědnost za své pacienty, dobře je informují a jejichž cílem je pacienta vyléčit. Kvalitu našich lékařů a odborníků na zdraví osobně testujeme. Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě, proto dostupnost svých služeb neustále zlepšujeme a zjednodušujeme.

Vyberte si služby šité na míru vaším potřebám. Nabízíme hned několik balíčků nadstandardních služeb, které vám zajistí přednostní termíny lékařských vyšetření, krátké čekací doby a individuální přístup lékařů, soukromých klinik, fyzioterapeutů, masérů, fitness trenérů, nutričních terapeutů a dalších prověřených odborníků.